Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Wobec niepodległości. Projekty kultury polskiej", która odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku na Wydziale Filologicznym UwB. Konferencja wpisuje się w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i stanowi element jubileuszowych obchodów 50-lecia środowiska filologicznego w Białymstoku.
Konferencja została zorganizowana przez dwa Zakłady: Zakład Studiów nad Kulturą i Mediami, Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki i Zakład Literatury Międzywojennej i Współczesnej, Instytut Filologii Polskiej. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie i w programie.
 
 

Wobec niepodległości 18b

 

Wobec niepodległości 18c


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie