IMMUNITET

 

Konkurs o immunitet studencki

Zapraszamy wszystkich studentów kulturoznawstwa do udziału w konkursie o immunitet studencki!

Od października 2018 roku do listopada w każdy poniedziałek  będziemy zamieszczali cytaty z szeroko pojętego kulturoznawstwa, tj. ze sztuki, filozofii, antropologii, medioznawstwa i pokrewnych dziedzin. Cytaty będą pojawiać się w każdy poniedziałek na Facebooku Kulturoznawstwa www.facebook.com/kulturoznawstwo.uwb. Dlatego koniecznie śledźcie naszego Facebooka! Waszym zadaniem jest rozpoznanie autora i krótkie opisanie (3-4 zdania) co  miał na myśli. Odpowiedzi proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Za każdą prawidłowa odpowiedź będą przydzielane punkty po jednym za podanie prawidłowego autora i drugi punkt za wyjaśnienie. 

Na koniec zliczane są punkty i osoba z najwyższym wynikiem otrzymuje jednodniowy immunitet, który pozwala na nieprzygotowanie  podczas zajęć.
W praktyce student nie będzie pytany o zadane na zajęcia teksty, nie pisze wejściówek, ani nie musi mieć zrobionej pracy domowej nawet jeśli był to np. esej. Wszystkie obowiązki z danego dnia są przesunięte na kolejne zajęcia. Immunitet nie dotyczy jedynie zapowiedzianych wcześniej kolokwiów i referatów. 

Dodatkowo Dyrekcja Instytutu nagrodzi Zwycięzcę konkursu książką.


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie