Izabela Szafrańska, studentka kulturoznawstwa UwB, w półfinale The Voice of Poland.

Pierwszy odcinek „na żywo” w programie The Voice of Poland zakończył się dla Izabeli Szafrańskiej wielkim sukcesem. Iza, należąca do drużyny Michała Szpaka, wykonała utwór Faith Hill "There You'll Be", który wyszedł jej znakomicie. W otoczeniu falujących światełek zapalonych przez znajdującą się w studio publiczność Izabela udowodniła, że jest utalentowaną i profesjonalną artystką. Tym samym podbiła nie tylko serca jury, otrzymując bardzo przychylne oceny, ale też wielu osób w całej Polsce, którzy oddali swój głos na wokalistkę.

W programie pozostało ośmioro uczestników. Kolejny odcinek „na żywo” odbędzie się w najbliższą sobotę 24 listopada o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Zachęcamy do głosowania na Izę poprzez wysłanie wiadomości sms i gratulujemy przejścia do półfinału.

Izabela Szafrańska jest absolwentką studiów I stopnia na kulturoznawstwie prowadzonych przez Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki UwB. Obecnie znajduje się na studiach II stopnia tego samego kierunku. Warto dodać, że udział w programie The Voice of Poland nie jest muzycznym debiutem Izabeli. Koncertuje ona w kraju i za granicą zdobywając nagrody w wielu prestiżowych konkursach i festiwalach. Iza, jak przystało na uzdolnioną studentkę kulturoznawstwa, wykonuje muzykę sefardyjską, śpiewa utwory poetyckie, zajmuje się rękodziełem i tańczy i… długo by wymieniać. Trzymamy kciuki a Izę!

 

IZASZ


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie