Szanowni Studenci Kulturoznawstwa!


Czy wiecie, że nowy Regulamin świadczeń dla studentów Uniwersytetu w Białymstoku wprowadza istotne zmiany w ocenie wniosków o stypendia rektorskie? Oczywiście chodzi o stypendia naukowe i artystyczne, które przyznaje się nie więcej niż 10% najlepszych studentów na danym kierunku. Od tego roku istotnym elementem oceny jest nie tylko średnia ze studiów, ale też suma punktów uzyskanych z tytułu osiągnięć!


Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów i energii;


Jeżeli masz ambicje, by wykorzystać w praktyce zdobytą na studiach wiedzę;


Jeżeli chcesz organizować wydarzenia artystyczne, spotkania z ludźmi kultury, wystawy, konferencje naukowe;


Jeżeli... chcesz zwiększyć swoją szanse na otrzymanie stypendium rektorskiego, bądź po prostu chcesz spotkać się w gronie fajnych osób.


Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie Koła Naukowego Kulturoznawców "KulSTRUKtura", które odbędzie się 16.10.2019 (środa) o godzinie 15:30 w sali nr. B4 (Instytut Studiów Kulturowych).

Do zobaczenia w środę!

 


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie