Drodzy Studenci!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Instytut Studiów Kulturowych na stworzenie nazwy dla powstającej galerii studenckiej!

Galeria ma pełnić funkcję miejsca-akceleratora, w którym studenci kulturoznawstwa mogą podzielić się z innymi swoimi pracami: fotografią, malarstwem, grafiką, itd.

Czekamy na Wasze pomysły do czwartku wieczór. Rozstrzygnięcie w piątek.

ISK przygotował również gadżety dla najlepszego hasła - zapewniamy, że warto o nie powalczyć!

Pomysły na nazwę galerii (wraz z imieniem i nazwiskiem) prosimy nadsyłać na adres sekretariatu kulturoznawstwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zatytułować wiadomość "konkurs ISK".

 

Powodzenia ;)


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie