DSC03886

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nieoficjalnej inauguracji Instytutu Studiów Kulturowych, która odbyła się 15.11.2019 roku.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom: Pracownikom ISK, Współpracownikom Instytutu, Gościom i niezastąpionym Studentom.
Dzięki Państwu inauguracja przebiegła w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak tłumne przybycie w nasze nowe progi.

Jednocześnie wielkie brawa należą się Panu Piotrowi Sosińskiemu (naszemu studentowi i przedstawicielowi Koła Naukowego KulSTRUKtura), którego "naturalnie mroczne" fotografie ubogaciły przestrzeń zarezerwowaną dla nowej, wciąż nienazwanej, galerii.
Dziękujemy wszystkim studentom zaangażowanym w przygotowania Inauguracji oraz Pani Marty Pogorzały za dokumentację wydarzenia.

 


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie