Nanuli and Gogi 3

Międzynarodowy festiwal filmowy w Gruzji – CinéDOC-Tbilisi prezentuje specjalny wybór krótkich dokumentów z Kaukazu. Publiczność ŻUBROFFKI ma możliwość choćby przelotnego poznania niezwykłej atmosfery tego regionu. Filmy akcentują momenty adaptacji lub poddania się istniejącej rzeczywistości.
Wspólną cechą tych filmów jest to, że ich twórcy potrafili odkryć poezję w codziennym życiu. Opowiadają historie ludzi, których życie toczy się w innym rytmie. Widzowie zanurzają się w nostalgicznej atmosferze, na którą składają się poetyckie momenty, zmieniające realne życie w filmowe doświadczenie.

6.XII 2019 (piątek)
13:00 C.01. Duża Aula
Ul. Świerkowa 20 NOE
Pokaz: Adaptacja – filmy z Kaukazu

Adaptation, Mane Baghdasaryan, Armenia 2017, 21’
Once Upon a Time in Shanghai, Leyli Gafarova, Azerbaijan 2018, 35’
God, Thank You for Tea, Maka Gogaladze, Georgia 2017, 24’
Nanuli and Gogi, Mariam Agladze, Estonia 2018, 15’

Gość specjalny: kurator Medea Sharikadze

Więcej informacji na stronie: http://www.zubroffka.pl


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie