indeks44

W tym roku Instytut Studiów Kulturowych wraz ze studentami kulturoznawstwa po raz kolejny przygotowuje Szlachetną Paczkę!

Tym razem pomoc ma trafić do Pana Zbigniewa:

Pan Zbigniew jest niezwykle sympatycznym człowiekiem. Lubi malować obrazy i chętnie udostępnia ludziom swoje dzieła. Uwielbia także czytać książki i interesuje się sztuką. Jest osobą kontaktową i towarzyską, a ponadto ma silny charakter.

Najbardziej potrzebne prodkty, to żywność, środki czystości i wersalka. Niewiele - prawda?

1. Żywność

Panu Zbigniewowi brakuje środków na zakup żywności. Jej zapas pozwoli mu nie martwić się, iż nie będzie miał co jeść.

2. Środki czystości

Mężczyzna sporadycznie kupuje środki czystości, gdyż jest to bardzo duży wydatek dla jego skromnego budżetu. Ich zakup pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy na inne, podstawowe potrzeby.

3. Wersalka

Pan Zbigniew posiada obecnie małe łóżko przerobione ze starej "rogówki". Nie jest to mebel dostosowany do potrzeb dorosłego mężczyzny. Zakup wersalki pozwoli mężczyźnie na komfortowy wypoczynek.

Szczegóły tegorocznej inicjatywy znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/20173/498?context=family_choosen

Zbiórka trwa do 4 grudnia. Zakupy 5-6 grudzień. Wpłaty można dokonać w dziekanacie u p. Ewy Czykwin, a studenci do przedstawicielki Koła Naukowego Kulstruktura p. Róży Gajek. Każda forma pomocy wskazana!

 


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie