"Erasmus Student Network Uniwersytet w Białymstoku (ESN UwB) zaprasza studentów Uniwersytetu w Białymstoku do dołączenia w jego szeregi!
ESN UwB jest lokalną sekcją ogólnoeuropejskiej organizacji studenckiej Erasmus Student Network.
Jej celem jest pomoc studentom z zagranicy przyjeżdżającym do Białegostoku, a mianowicie dbamy, aby poczuli się tu jak w domu, organizując dla nich wydarzenia oraz integrując ich z lokalną społecznością.

Dołączenie do nas będzie nie tylko sposobem na nudę, ale i możliwością indywidualnego rozwoju w wielu obszarach tj. praca w zespole, wystąpienia publiczne, rozwiązywanie konfliktów, praca nad miękkimi kompetencjami, zarządzanie czasem. Oferujemy też szkolenia m.in. z organizowania wydarzeń, finansów i negocjacji, oraz promocji.

Rekrutacja trwa do 09.03.2020 r. Gorąco zapraszamy!

Zainteresowany/-a? Aplikuj już dziś: (formularz zgłoszeniowy)
https://forms.gle/LnDEUskQUDhhboL8A
Jeśli masz pytania, pisz śmiało na nasz fanpage ESN UwB Białystok albo na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tym tygodniu pojawimy się na wybranych wydziałach Uniwersytetu w Białymstoku, przyjdź i nas poznaj, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Wtorek 03.03.2020 r. - Wydział Prawa - 11.00-13.30 Środa 04.03.2020 r. - Wydział Historii i Stosunków Międzynarodowych
- 11.15-13.30 Piątek 06.03.2020 r. - Instytut Informatyki - 9.40-12.00

Do zobaczenia

 indeks


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie