Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w V edycji Festiwalu Dyplomatycznego, który odbędzie się 24-28 lutego 2020 r. w Białymstoku.
W tegorocznej edycji jedno ze spotkań poprowadzi dr Tomasz Adamski, filmoznawca, reżyser i pracownik Instytutu Studiów Kulturowych. Doktor Adamski będzie gościł 27 lutego w II Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku (sala 133, godz. 11-12:30) z wykładem Współczesne kino komercyjne Korei Południowej, czyli znacznie więcej niż Parasite.

Szczegółowe informacje i program znajdziecie Państwo pod adresem:
https://festiwaldyplomatyczny.pl/

FD profilowe


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie