Akademia kompetencji kulturowych mieszkańców województwa podlaskiego - Zakończenie

01.10.2024
Dzielimy się fotorelacją 📷 z piątkowego spotkania w ramach podsumowania projektu "Akademia kompetencji kulturowych mieszkańców województwa podlaskiego". Punktem kluczowym spotkania była debata, w której wzięli udział:
Małgorzata Bil-Jaruzelska – p.o. Dyrektora Opery i Filharmonii Podlaskiej
Ewa Kępa – Wydział Studiów Kulturowych, UwB
Aleksandra Pluta – Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie
Karol „kolorek07" Stefanowicz – influencer
Oktawiusz Stępień – Podlaski Instytut Kultury
Serdecznie dziękujemy naszym gościom oraz publiczności za udział w interesującej dyskusji. Doszliśmy do wniosku, że memy nie muszą być złe, szczególnie wtedy, gdy sami je tworzymy w celu przekazywania pozytywnych informacji o Podlasiu i jego mieszkańcach. Jakie jest Podlasie (lub jego obraz) - na to pytanie nie padła jednoznaczna odpowiedź. Zbyt wiele wątków i zdecydowanie zbyt mało czasu podczas jednej debaty. Nie pozostało nam nic innego jak zaplanować kolejne spotkanie, gdyż temat jest elektryzujący! 🤔😉
fot. Natalia Łubińska.