Szkolenie: „Efektywne korzystanie z zasobów bibliotecznych”.

04.10.2024

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia serdecznie zaprasza studentów rozpoczynających naukę na Uniwersytecie w Białymstoku na szkolenie: „Efektywne korzystanie z zasobów bibliotecznych”.

👉To świetna okazja do zapoznania się z naszą biblioteką, jej zasobami oraz usługami, z których możecie korzystać w trakcie studiów.
👉Szkolenia są bezpłatne, organizowane stacjonarnie i połączone ze zwiedzaniem Biblioteki Głównej.
👉Zapraszamy wszystkie grupy zorganizowane do 30 osób, według ustalonego przez wydziały harmonogramu.
👉Spotkania odbywają się w Sali konferencyjnej Biblioteki Głównej, ul. K. Ciołkowskiego 1R, I piętro.
❗️Osoby zainteresowane indywidualnym przeszkoleniem zapraszamy do osobistego kontaktu w celu ustalenia terminu.

Aby ustalić termin, prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej:
tel. 738 85 30, 738 85 60
e-mail: oin@uwb.edu.pl