Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej nr 17

05.03.2024

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 17 powołana przez Uczelnianą Komisję Wyborczą Uniwersytetu w Białymstoku
zawiadamia, iż wybory uzupełniające do Kolegium Elektorów w grupie pozostałych nauczycieli akademickich odbędą się 13 marca 2024 roku (środa) o godz. 10:00 w sali C219 w nowym budynku Wydziału Nauk o Edukacji UwB (ul. Świerkowa 20).

Uprawnionymi do głosowania są nauczyciele akademiccy zatrudnieni na stanowiskach adiunkta, asystenta, starszego wykładowcy ze stopniem naukowym doktora, starszego wykładowcy, wykładowcy, lektora i instruktora pracujący na Wydziale Ekonomiczno-Informatycznym w Wilnie, Wydziale Nauk o Edukacji, Wydziale Studiów Kulturowych i w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

dr hab. Andrzej Kisielewski, prof. UwB

Przewodniczący Okręgowej Komisji Wyborczej nr 17