Warsztaty prof. dr hab. Alicji Kisielewskiej "Człowiek kulturalny, czyli nowe kompetencje komunikacyjne".

13.03.2024

Wydział Studiów Kulturowych Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztat prof. dr hab. Alicji Kisielewskiej pt. "Człowiek kulturalny, czyli nowe kompetencje komunikacyjne".

Spotkanie odbędzie się w piątek, 15 marca 2024r. w godzinach 13:00-14:30 w siedzibie Wydziału, przy ul. Świerkowej 20 (budynek B, sala B4). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności: j.mytnik@uwb.edu.pl.

Opis warsztatu: Każdy człowiek posiada pewien zasób kompetencji kulturowych, ale w sytuacji zmieniającej się bardzo szybko kultury coraz częściej w różnych sytuacjach okazują się one niewystarczające. Warto więc nauczyć się nowych kompetencji komunikacyjnych związanych z nowymi sytuacjami zawodowymi, prywatnymi, ale też z pandemią, aby skutecznie porozumiewać się z innymi.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Akademia kompetencji kulturowych mieszkańców województwa podlaskiego", realizowanego dzięki programowi "Nauka dla Społeczeństwa”.

warsztat_wsk_prof_kisielewska_15032024r1.jpg